Deye SUN-20K-SG05LP3-EU-SM2 Trojfázový hybridný menič
Kód: 6208
Podrobný popis
Hybridný invertor Deye SUN-20K-SG05LP3-EU-SM2 je výkonné trojfázové zariadenie s výkonom 20 kW, navrhnuté pre pokročilé fotovoltaické systémy v rezidenčných aj komerčných aplikáciách. Vďaka integrovanej hybridnej funkcii dokáže invertor súčasne napájať budovu, nabíjať batériové úložisko a dodávať prebytočnú energiu do elektrickej siete. Toto riešenie spája spoľahlivosť s vysokou flexibilitou a umožňuje maximálne využitie obnoviteľných zdrojov energie.
Invertor Deye SUN-20K je vybavený dvoma MPPT regulátormi, ktoré zabezpečujú efektívne riadenie energie z rôznych častí fotovoltaickej inštalácie, aj pri rozdielnych svetelných podmienkach. Podpora 48 V nízkonapäťových batérií zaisťuje vysokú bezpečnosť prevádzky a širokú kompatibilitu s batériami. Vysoká prevádzková účinnosť a inteligentné rozdelenie výkonu v jednotlivých fázach robia z tohto meniča ideálnu voľbu pre domácnosti aj firmy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Invertory |
|---|---|
| Záruka: | 10 rokov |
| Hmotnosť: | 50,6 kg |
| Model: | SUN-20K-SG05LP3-EU-SM2 |
| Nominálna moc: | 20000 W |