HUAWEI SUN2000-5KTL-M1 VYSOKÝ PRÚD
Kód: 174
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Do 2-5 dní
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
S nami nekupujete produkt, ale kompletné smart riešenie.
Ku každému produktu inteligentného domu od byvajsmart získate:
📱 Aplikáciu na riadenie inteligentného domu
Majte celý dom pod kontrolou – jednoducho, prehľadne a odkiaľkoľvek.
🏠 Návrh zapojenia a riadenia inteligentného domu
Naše riešenie dáva zmysel dnes aj do budúcna.
🌐 Bezplatnú online konzultáciu s odborníkom
  Poradíme vám, ako inteligentnú domácnosť nastaviť efektívne, ušetriť čas,  energiu a peniaze.
Detailné informácie
Energetická efektivita
Energetická efektivita
Bezkonkurenčné ceny produktov pre inteligentnú domácnosť
Bezkonkurenčné ceny
Väčšina tovaru s kvalitným riešením pre inteligentnú domácnosť na sklade
Väčšina tovaru na sklade
Rýchle dodanie tovaru s kvalitným riešením pre inteligentnú domácnosť
Rýchle dodanie
Podrobný popis
Invertor poskytuje maximálny striedavý výkon 5000 W, ktorý umožňuje efektívne pokryť energetické potreby objektu. Vysoká účinnosť je podporená maximálnym prevádzkovým prúdom MPPT 13,5 A, čo zaručuje optimálne využitie výkonu fotovoltaických panelov počas celého dňa.
Štartovacie napätie 200 V umožňuje rýchle a efektívne spustenie FV systému aj pri nižšej intenzite slnečného žiarenia. Výrobca poskytuje štandardnú 10-ročnú záruku, ktorá potvrdzuje dôveru v kvalitu a spoľahlivosť zariadenia.